צורפות בהזמנה אישית

משתפת אתכם בעבודה שיצרתי בהזמנה מיוחדת, אחת מיני רבות, לג'ניפר, אישה מיוחדת מאד.

בדומה לטבעת "הכל בתוכי", הרעיון של תכשיט מסוג כזה, הוא לתת לו ערך מוסף. מעבר להיותו תכשיט, הוא מבטא את המשאלה הפנימית הקיימת בלב, ובכך שעונדים תכשיט כזה הוא למעשה מחבר אותנו למשאלה הזו והופך אותה לממשית בחיינו. המשאלה הופכת למציאות ולחלק בלתי נפרד מחיינו.

באופן הזה, אנו יכולים לברוא את מציאות חיינו. המורה שלי, פטריציו פאולטי, קורא לזה כוח המשיכה, או מגנטיות.

כיצורים ברואים, אנו מגנטים. זה אומר כי אנו מושכים אלינו משהו. תמיד. ומה שאנו מושכים אלינו הוא השתקפות של העולם הפנימי שלנו. לטוב ולרע.

מכירים את זה שאתם נמצאים ביום עם אנרגיות ממש טובות, מכוונים לעשייה של דבר כלשהו במאה אחוז ואז הדברים זורמים בקלות? ופתאם קורים דברים שקשורים למטרה שאתם עובדים עליה באותו היום מבלי שבכלל תיכננתם?

והפוך? אתם קמים בבוקר ושלילים, כעוסים, או טרודים, ואז שום דבר לא הולך כמו שתיכננתם, וקורות לכם מלא תקלות. נכון שזה כך?

זה לא במקרה. זה לא כי "יש לכם מזל רע", אלא כי אנחנו מגנטים, ואנו מושכים אלינו דברים שמהדהדים דומה עם העולם הפנימי שלנו. זה לא סתם שיש משפט "מחשבה בוראת מציאות". זה באמת כך.

הרבה פעמים אנחנו רוצים להשתנות, אבל חוזרים להרגלים הישנים שלנו. כדי להשתנות צריך עשייה, עבודה פנימית. השינוי לא קורה רק כי אנחנו מבינים שאנו זקוקים לו, אלא אחרי התבוננות והבנה כי יש לפעול על מנת להשיג את השינוי.

אנו זקוקים לחזור בחזרה אל הרצון והשאיפה הפנימית שלנו שוב ושוב ושוב במהלך היום. ככל שנתמיד, כך נעשה את הצעדים הקטנים, בכל פעם מחדש. הרבה צעדים קטנים הופכים לצעדים גדולים, ואז... אז מרגישים שבאמת משהו קורה בחיים שלנו. אנחנו כבר לא כמו שהיינו פעם. אנחנו צועדים לכיוון העצמי ההוא שלנו שרצינו אותו.

אז ג'ניפר ביקשה לעצמה את שביקשה, וביקשה שאתרגם את השאיפה והרצון שלה לתליון. 

ישבנו יחד וחשבנו מה יהיה עבורה הכי מדהים, העברתי לה סקיצות, עד שבחרה את זו שאהבה והתוצאה היא כאן לפניכם.

את התליון, שעשוי מכסף, יצרתי ברובו מניסורים האהובים עליי כל כך, הטבעות והלחמות כמובן. את החלקים המנוסרים והמוטבעים השחרתי עם חומר השחרה מיוחד ובכך נוצר מעין תבליט של הניסורים וההטבעות.

לתליון שני צדדים. בצידו האחד משפט שבחרה ג'ניפר. את המשפט הכתוב אפשר לגלות לעולם, ואפשר לענוד אותו כשהוא מופנה כלפי ליבנו.

בצידו האחר מצפן מנוסר, המצפן שמורה לה את הדרך הנכונה והמתאימה לה. 

זוהי רק דוגמא אחת מיני עבודות רבות שיצרתי בהזמנה אישית, ואני תמיד שמחה להיות מאותגרת בעשייה של עבודות מסוג זה.
x

#{title}

#{text}

#{price}