אני צורפת 23 שנה, ומאוהבת במקצוע כמו ברגע הראשון שאחזתי קשתית בידי.

עד 2019 חייתי בפיצול - הייטקיסטית ביום, וצורפת בלילה.  
בשנת 2019, בעקבות מחלה קשה, החלטתי שאני עושה בחיים רק מה שאני אוהבת ושעושה לי טוב, והתמסרתי לחלוטין לצורפות, אהבת חיי. 

הזמן הזה שאני מול השולחן, מנסרת, מלחימה, קודחת הוא זמן קסום. זה הזמן שבו יורדת ההשראה אליי ואני עפה בתוך עבודת הידיים לעולם שכולו קסם, התלהבות, חיים. 

ובזמנים שאני מעבירה סדנאות, אני חשה כיצד היקום מדבר דרכי, ומדבר אהבה ותודעה, בצורה פשוטה ונגישה לכל אדם. אני מוקסמת מכל מפגש עם כל אדם בסדנאות שלי וכל כך מוקירת תודה על ההזדמנות לגעת בלב. שלי. שלכם.

אני אוהבת לתכנן את התכשיטים שלי, לשבת ולעשות סקיצות, לכל רעיון שעולה לי בראש. יש לי כל כך הרבה רעיונות שנראה כי כל הזמן שיש לי בעולם לא יספיק עבורי לתרגם אותם אל החומר. אני שמחה כל כך ומודה על המתנה הזו שקיבלתי ועל היכולת לבטא את תחושותיי, רגשותיי ומחשבותיי אל החומר.

מקורות ההשראה שלי הם רבים. אני אוהבת אמנות קדומה ועתיקה, מושפעת מהשפעות אתניות, ומתרגשת משילובים של צורות וצבעים. אני נהנית לשחק עם צורות בדמיוני באינסופ קומבינציות. רעיונות התכשיטים זורמים למחשבתי ללא מאמץ, ואז נכנס לעיתים אתגר מחשבתי ליצירת התכשיט המושלם.

אני עובדת בשלוש נישות עיקריות:

הראשונה: תכשיטים אמנותיים לנשים שרוצות להביע את עצמן ללא מילים באופן שונה וייחודי. 

השניה: טבעות נישואין ואירוסין. אני מאד אוהבת ליצור אותן בהתאמה אישית, לתכנן עם הלקוחות (פיזית או וירטואלית) את הטבעת שהכי מתאימה לחזון שלהם, וזו שתלווה אותם כל חייהם.

השלישית: תכשיטי ברכה וכוונה שמשלבים בתוכם מילים ומשפטים, נישה שנולדה בתהליך ההחלמה שלי, כשיצרתי תכשיט כזה עבור עצמי, שעזר לי לעשות תהליכים מדהימים.

אני גם מעבירה סדנאות: סדנת צמיד מילה, סדנת תליון מילה, סדנת צורפות אישית, סדנת תמונת הלב. 

וכמובן לכל המתלבטים איזה תכשיט לבחור למתנה... יש שוברי מתנה שעושים את החיים קלים :)

אז... ברוכים הבאים לעולם שלי. אני ממש שמחה שהגעתם לכאן heart 


 
x

#{title}

#{text}

#{price}