הצורפות ככלי לביטוי עולמי הפנימי

צורפות היא עבורי כלי לביטוי העולם הפנימי שלי, מעבר לעבודת הידיים האהובה עליי כל כך. בין השנים 2018 ל2020 עברתי תקופה מאתגרת מאד. בזמן ההוא עברתי תהליכים התפחותיים משמעותיים מאד, כאלו ששינו את חיי ועיצבו אותם למה שהם היום. 

לעיתים אנו זקוקים לקושי שיראה לנו את הדרך. כשאנו נמצאים בנוחות ובהרגלים האוטומטיים שלנו, והכל זורם על מי מנוחות, זה נחמד ונעים, אבל לא קורה הרבה מבחינת הצעדים שאנו עושים על עבר עצמנו. 

לאורך השנים צפיתי בהתפתחות האישית שלי והבנתי כי הזמנים שעיצבו אותי הכי הרבה הם הזמנים בהם משהו בחיים שלי נלקח ממני, או עמד להילקח ממני, אותם זמנים בהם הדברים הכי חשובים ובסיסיים לא מתפקדים כפי שהם מתפקדים בשיגרה שלי. זה קרה כשסיימתי מערכות יחסים משמעותיות עם בני זוג, כשיצאתי למסע ההתרמות להשתלה של אמא, כשחליתי אני, והיתי מושבתת כמעט לחלוטין במשך שנתיים תמימות, כשאנשים שקרובים אליי עזבו ונשמתם המשיכה הלאה במסע החיים.... אלו הזמנים שבהם החיים העמידו אותי עם הגב לקיר ואמרו לי: "או שאת עולה למעלה, יוצאת מזה מחוזקת, או ש...". ואני, כאחת שהתפתחות אישית ומודעות הם הדברים החשובים ביותר בחיי, לקחתי את ההזדמנויות בשתי ידיים וצמחתי. לא תמיד זה היה מהיר. לא תמיד זה היה נגיש. לעיתים גם נפלתי. ולא פעם אחת. אבל בסוף, בסוף תמיד נעמדתי על שתי רגליים חזקות פי כמה משהיו קודם לכן, עם המון תובנות, אהבה ושמחה גדולה, שעמדתי בשעורים האלו כפי שרציתי, ולעיתים הגעתי למקומות שהיו מעבר למה שדמיינתי.

כשחליתי ב2018 והקרוהן שתאי גופי נושאים עלה והתעצם לרמה כזו שהשביתה אותי מהחיים לתקופה ארוכה, זו היתה התקופה שהתחלתי לחיות בה באמת, שלימדה אותי לעשות וזהו, שלימדה אותי לאהוב את עצמי. למה? כי הפסקתי לפחד!

זה היה ללכת על כל הקופה. לעשות את הדברים הכי "מוטרפים" ולא הגיוניים, שהנשמה שלי כל כך רצתה, וכל השנים לא היה לי אומץ לעשות אותם. וכשחליתי... רק אז קיבלתי את האומץ. והתחלתי לחיות!

עזבתי מישרה בטוחה בהייטק שעבדתי בה במקביל לצורפות והפכתי להיות צורפת עצמאית, שיניתי מקום מגורים פעמיים, פגשתי אנשים מופלאים, כאלו שלא פגשתי קודם לכן, עברתי לגור קרוב לטבע... ועוד הרבה דברים אחרים, שגרמו לנפש שלי לפרוח ולצהול. דייקתי את חיי עוד ועוד ועוד ועוד.... והתהליך הזה ממשיך וממשיך עד לרגע זה ממש.

תקופת ההחלמה הפכה עבורי ממחלה קשה לרצף של הבנות פנימיות, כי למעשה הכוח נמצא בידיי, בתוכי יש את הסיבה למחלה ובתוכי יש גם את הפתרון לה. ומשם, היקשים נוספים לדברים ותחומים אחרים בחיים שלי, אשר מביאים אותי לעוד הבנות חדשות על חיי, כתהליך מתמשך, ושאינו מסתיים.

את הטבעת הזו עיצבתי והכנתי לעצמי. ענדתי אותה בשמחה גדולה, כאילו אני נושאת עימי את הסוד הכי גדול ואת העוצמה הכי מופלאה. הכל בתוכי. כן. הכל בתוכי. הכל בתוכי זה אומר שבעצם אני יכולה לעשות הכל בחיים. הכל אפשרי. וכמו שחליתי אני גם יכולה לרפא את עצמי. הכל בתוכי זה אומר שכל התשובות נמצאות כאן בפנים. אני רק צריכה להשקיט את המיינד שלי ולהקשיב. להקשיב פנימה, מה אומר לי הלב. 

הכל בתוכי היא טבעת מכסף 925, בשיבוץ אבני גרנט, עם ניסורים שניסרתי כדי ליצור את הכיתוב ואת הציור, וכמובן גם כמה הלחמות. אני אוהבת אותה והיא מלווה אותי עד היום, שכן זה נכון לכל רגע בזמן. כי הכל. הכל. הכל בתוכי.

כפי שעיצבתי את הטבעת הזו לעצמי, אני יוצרת תכשיטים עם מילים וסמלים, לפי הזמנה אישית, כשאני מדייקת עם הלקוחות שלי את המסר והויזואליות המתאימים לה, ובכך אנו הופכים תכשיט גם למשהו ייחודי שמחבר את מי שעונד/ת אותו לתכשיט עוצמתי, ולכלי לשינוי פנימי. אשתף אתכם בעוד כאלו עבודות בהמשך.
x

#{title}

#{text}

#{price}